[CNW:Counter]
 

Samolepky

Nabízíme vinylové samolepky s potiskem pro použití v interiéru i exteriéru. Potisk je prováděn sítotiskem pomocí kvalitních barev odolným proti  povětrnostním vlivům a UV záření. Samolepky s potiskem dodáváme již od 100 ks. Pro okamžité zjištění ceny samolepek s potiskem bez ořezu nebo výseku do nepravidelných tvarů, můžete použít náš online kalkulátor. V ostatních případech Vám rádi zpracujeme kalkulaci. Potisk sítotiskem provádíme pouze pomocí přímých barev.

Klasické samolepky s pravoúhlým tvarem

Nejběžnější typ samolepek čtvercového nebo obdélníkového tvaru, který vychází cenově nejvýhodněji.

 

Samolepky s tvarovým výsekem nebo ořezem

Při menších nákladech provedeme ořez na požadovaný tvar pomocí řezacího ploteru s optickým čidlem. Při větších nákladech je výhodnější výsek pomocí raznice.
 

Negativní samolepky pro aplikaci na sklo

Samolepky tištěné negativně na čirou folii, vhodné pro aplikaci například na výlohy nebo skla automobilů z vnitřní strany. Díky tomu je samolepka chráněna proti povětrnostním vlivům a tím se ještě více zvyšuje její trvanlivost. U tohoto způsobu tisku se většinou používá bílý podtisk pro zvýšení sytosti barev.
 

Samolepky na auto s fotkou Vašeho dítěte

Originální dárek - samolepka na auto s fotkou a případně jménem Vašeho dítěte, upozorňující ostatní řidiče na přítomnost dítěte ve vozidle. Tvarový ořez, digitální tisk. Na tyto samolepky se nevztahuje minimální odběr 100 ks. Samolepku je možné vytvořit i s fotkou Vašeho čtyřnohého miláčka. Cena při odběru 1 ks je 240 Kč / kus + DPH a doprava. Při větších odběrech sdělíme cenu na požádání.
     
 
Online kalkulátor pro výpočet ceny samolepek s potiskem. Zpracovaná kalkulace Vám bude odeslána emailem ihned po vyplnění formuláře. Pro samolepky s požadavkem na tvarový výsek, zašlete poptávku emailem na adresu dtpzeman@dtpzeman.cz
 
Název firmy:
Kontaktní osoba:
Vaše e-mailová adresa:

Zadejte rozměry v milimetrech      
   šířka            výška         
  x    mm
Vyberte barvu samolepky
Počet kusů:    zadejte číslo
Počet barev tisku:   zadejte číslo
Reklamní agentura? 

    --